Home

otključati temeljita povezan skijanje slalom danas utjecaj brada vruće

Sportske novosti - Rezultat karijere sjajnog Samuela Kolege! Zubčić u TOP  15, veliko iznenađenje na postolju
Sportske novosti - Rezultat karijere sjajnog Samuela Kolege! Zubčić u TOP 15, veliko iznenađenje na postolju

Zrinka Ljutić šesta, Leona Popović 12. na Svjetskom kupu u slalomu u  Semmeringu | 24sata
Zrinka Ljutić šesta, Leona Popović 12. na Svjetskom kupu u slalomu u Semmeringu | 24sata

Skijanje
Skijanje

Opet sjajna Zrinka Ljutić: Najmlađa je u utrci, a nakon prve vožnje je  blizu samog vrha - Večernji.hr
Opet sjajna Zrinka Ljutić: Najmlađa je u utrci, a nakon prve vožnje je blizu samog vrha - Večernji.hr

Imamo novu Snježnu kraljicu; Leona Popović startala je s 50. mjesta i  fantastičnom drugom vožnjom završila kao 18. - tportal
Imamo novu Snježnu kraljicu; Leona Popović startala je s 50. mjesta i fantastičnom drugom vožnjom završila kao 18. - tportal

Počinje SP u skijanju: Evo kad nastupaju Hrvati i Hrvatice - Sportklub

Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde,  četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!
Najluđi poredak u povijesti skijanja: 24 skijaša unutar jedne sekunde, četiri Hrvata ušla u drugu vožnju!

Svjetski kup (M) - Alpsko skijanje - Zimski sportovi - Sportnet.hr

Filip Zubčić jedini od hrvatskih skijaša osvojio bodove u slalomu u Wengenu  - tportal
Filip Zubčić jedini od hrvatskih skijaša osvojio bodove u slalomu u Wengenu - tportal

Skijanje
Skijanje

Istok Rodeš nije završio prvu slalomsku vožnju u Wengenu

SLALOM - najnovije objave | 24sata

Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na  jednom mjestu. | 24sata
Slalom, veleslaom, Kostelići i Snježna kraljica. Sve skijaške vijesti na jednom mjestu. | 24sata

Wengen - slalom: Bez Vidovića na startu, Zubčiću opet broj 16 - Glas Istre

Senzacija hrvatske skijašice: Zrinka Ljutić na trećem mjestu poslije prve  slalomske vožnje! - Večernji.hr
Senzacija hrvatske skijašice: Zrinka Ljutić na trećem mjestu poslije prve slalomske vožnje! - Večernji.hr

Leona Popović prvi slalom sezone završila na desetom mjestu, Zrinka Ljutić  izletjela u drugoj vožnji - tportal
Leona Popović prvi slalom sezone završila na desetom mjestu, Zrinka Ljutić izletjela u drugoj vožnji - tportal

Konačna odluka: Slalom na Sljemenu otkazan, presudili su nepovoljni  vremenski uvjeti!
Konačna odluka: Slalom na Sljemenu otkazan, presudili su nepovoljni vremenski uvjeti!